Филми и Музика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище

2 posters

Go down

Училище           Empty Училище

Писане by Admin Сря Авг 29, 2012 2:48 pm

Споделяйте неща за училището, случки, проблеми, изпитвания, похвалете се с добри резултати или просто попишете нещо за училището. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 161
Points : 540
Join date : 01.10.2011
Age : 28
Местожителство : Варна

https://filmsandmusic.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Училище           Empty Re: Училище

Писане by lalalalba Чет Авг 30, 2012 6:21 am

Ще разкажа една случка от тази година.

В края на учебната година пи Химия ООС имах само една 5 за цялата година и учителката решава да ме изпита, пита ме за колко ще се изпитваме и аз й казвам за 5 и започнаха въпросите. Пита ме от последния урок - отговорих, върна 2-3 назад - пак отговорих, отново върна и пак отговорих и така на всеки урок ме пита нещо и аз само на един не можах да отговоря и онази ми писа 6 за срока и за годината affraid affraid affraid affraid affraid affraid ... е това никога няма да го забравя, защото класния беше казал, че ако никой няма 6 по Химия ще стане много лошо за всички, а аз си бях единствения с 6 и спасих положението king king king king
lalalalba
lalalalba
Moderator
Moderator

Брой мнения : 42
Points : 98
Join date : 03.07.2012
Age : 26
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Училище           Empty Re: Училище

Писане by Admin Чет Авг 30, 2012 6:56 am

lalalalba написа:Ще разкажа една случка от тази година.

В края на учебната година пи Химия ООС имах само една 5 за цялата година и учителката решава да ме изпита, пита ме за колко ще се изпитваме и аз й казвам за 5 и започнаха въпросите. Пита ме от последния урок - отговорих, върна 2-3 назад - пак отговорих, отново върна и пак отговорих и така на всеки урок ме пита нещо и аз само на един не можах да отговоря и онази ми писа 6 за срока и за годината affraid affraid affraid affraid affraid affraid ... е това никога няма да го забравя, защото класния беше казал, че ако никой няма 6 по Химия ще стане много лошо за всички, а аз си бях единствения с 6 и спасих положението king king king king

Браво, а имаше ли двойки в класа?
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Брой мнения : 161
Points : 540
Join date : 01.10.2011
Age : 28
Местожителство : Варна

https://filmsandmusic.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Училище           Empty Re: Училище

Писане by lalalalba Чет Авг 30, 2012 8:08 am

Само 1...и то този, който я получи имаше 7 двойки за годината... silent
lalalalba
lalalalba
Moderator
Moderator

Брой мнения : 42
Points : 98
Join date : 03.07.2012
Age : 26
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Училище           Empty Re: Училище

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите